Blood Rabbits

Forum Sojuszu Blood Rabbits


#1 2009-02-11 19:41:24

SKAMIKAZE

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 3
Punktów :   

SKAMIKAZE

Mam 38 lat, jestem z Gdańska, w OGame pykam od maja zeszłego roku
ja w przeciwieństwe do niektórych nie gram dla samego grania czy tylko dla przyjemności, obieram jakiś cel w grze i do niego dążę. Rozwijam eko ale głównie stawiam na mocną flotę, górniczenie i farmienie jest nudne jak flaki z olejem. Lubię wojny, brałem udział w 6-ciu odnosząc sukcesy na polu bitwy, nigdy nie byłem jeszcze po stronie przegranego sojuszu. Link do jednej z wojen.
http://board.ogame.onet.pl/thread.php?t … r=0&page=1 

Mam żonę i prawie trzyletniego synka, żona też rżnie w OGame i prowadzi na u62 twardą ręką sojusz Kredki.
Nie przepadam za graczami nieodpowiedzialnymi tzn takimi co puszczają atak i idą oglądać film a po powrocie oglądają czerwony raport, takimi co to w czasie wojny pilnuja floty ale zapominają o nocnej produkcji i transporterach na koloniach, nie znoszę camperów i czajników co podnoszą flotę na 5 sekund przed moim dolotem. Nie lubię graczy, którzy nie umią przyjąć z honorem porażki tylko... przykładowe PW do mnie:

10-18 22:48:28 NiewulgarnyNick4 [1:268:4] Brak tematu Odpowiedzi

Chłopie żenadą jest twoje życie na tym świecie. Prawdopodobnie zrobił cię jakiś pijak pod sklepem (sądząc po zainteresowaniach twojej matki - kurwy).
No cóż. szkoda, że na świecie żyją tacy debile jak ty i twój stary. Dlaczego? A dlatego, że dzieci takie jak ty (zryte berety) powinny być zabijane jeszcze przed narodzinami, albo już po powinno wami się rzucać po ścianach. No bardzo szkoda, że twoja stara się nie zabezpieczyła, myśląc, że zrobi to jej "partner" na jedną noc. Niestety on myślał tylko jak trafić w śmierdzącą pizdoche twojej starej.
Na zakończenie powiem ci hooyu, że używam zwrotów grzecznościowych, ale na takich śmieci jak ty szkoda czasu pisać "Ty" z wielkiej litery, bo jesteś hooyem, który pierdoli pizde własnej matki.
Dzięki, że mi rozjebałeś całą flote hooyu KREDKI to gnoje, kurwy i skurwysyny!!!! Atakują tylko słabszych o ponad 1000 miejsc!
pozdrawiam serdecznie.

To chyba tyle, moje GG 6825992
Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało

Ostatnio edytowany przez SKAMIKAZE (2009-02-11 19:48:30)

Offline

 

#2 2009-02-11 19:46:36

BezDushny

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 52
Punktów :   

Re: SKAMIKAZE

Witaj SKAMI i na tym uni

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.losangeleslife.pun.pl www.poekomny.pun.pl www.lechisci.pun.pl www.regatywat.pun.pl www.grmt2.pun.pl