Blood Rabbits

Forum Sojuszu Blood Rabbits


#1 2009-02-11 21:03:30

Kung Fu Panda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 10
Punktów :   

Kung Fu Panda

Witam wszystkich serdecznie i dziękuję za przyjęcie . Obyście tego nie żałowali . Piotr, lat 28. Napierdzielam w te beznadziejne i uzalezniające gierki szukając przy tym przeznaczonej mi połowicy . Gram w tenisa ziemnego, szachy oraz uprawiam karate. Są to 3 moje wielkie pasje, którym poświęcam się zupełnie. Bywam osobą kontrowersyjną, bo mi się często gęba nie zamyka, a i fantazja z czasem ponosi... Przyczyna niejednej wojny, czasami prześladowany za swe zdolności spamerskie . Nie cierpię zmywać garów i chętnie wynajmę kogoś do zmywania, albo przyjmę podarowaną mi zmywarkę xD. Najlepiej z jednoosobową i całodobową obsługą płci żeńskiej do końca życia ! xD Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2009-02-11 21:51:31

liar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 10
Punktów :   

Re: Kung Fu Panda

Kung Fu Panda napisał:

albo przyjmę podarowaną mi zmywarkę xD. Najlepiej z jednoosobową i całodobową obsługą płci żeńskiej do końca życia ! xD Pozdrawiam.

takie rzeczy to tylko w erze.

tez kiedys gralem w szachy mozna powiedziec ze zawodowo

Offline

 

#3 2009-02-11 22:46:40

BezDushny

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 52
Punktów :   

Re: Kung Fu Panda

E tam zaraz w erze..... Biedronka też ma fajną sieć

Offline

 

#4 2009-02-11 23:51:45

Kung Fu Panda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 10
Punktów :   

Re: Kung Fu Panda

liar napisał:

tez kiedys gralem w szachy mozna powiedziec ze zawodowo

No to możemy zagrać na kurze... Przełożę nawet rewanż z Anandem... Chociaż zły pewnie będzie, bo już przyjechał do Polski i chce się koniecznie odegrać .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biotechnologia-kul.pun.pl www.lechisci.pun.pl www.losangeleslife.pun.pl www.grmt2.pun.pl www.poekomny.pun.pl